KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 15417197
nr 1541 7197
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Grafiskt blad, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet, portfölj 3,1990. Mattias Fagerholm (f. 1952), Sven-Ingvar Johansson (f. 1962), Sverige. Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerade och numrerade 28/260. Bladets mått: ca 39x42-50x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:43:43
20/5 12:31:04